0 (322) 232 91 81

Evden eve nakliyat hizmetlerinde en çok önem gösterilmesi gereken unsurların başında “GÜVENİLİR AMBALAJLAMA” hizmetinin olduğunun bilincindeyiz. Doğanlar Nakliyat olarak dünya standartlarına ulaşmayı 15 yıl öncesinde kendimize hedef koymuştuk. Bugün ise ambalajlama standartlarında Türkiye’nin en iyi firmalarından birisi olduğumuzu tüm müşterilerimize sunduğumuz hizmet akabinde kanıtlamış bulunuyoruz. Dünya standartlarında, sürekli paketleme mantığı ile tüm eşyalarınızın zarar görmesini engelliyor ve araç yerleşimi anlamında da en iyi seçenekleri sunarak bu konudaki soru işaretlerinin önüne geçmeyi hedefliyoruz.

Ambalajlama hizmetleri sunarken kullanılan malzemenin, malzemeyi kullanış şeklinin ve paketleme yönteminin çok iyi ve güvenilir olması esastır. Bu neden dolayısı ile konusunda yıllardır uzmanlaşmış olan ambalajlama ustalarımız sayesinde bu konuda ki tüm bilinmeyenler ortadan kalkıyor.

İyi ambalajlama taşınmayı kolaylaştırıcı unsurlardandır.

Ambalajlama Yaparken Nelere Dikkat Ediyoruz?

  1. Her malzeme ayrı bir yapıya ve hassasiyete sahiptir. Bu malzemelere göre en iyi şekilde sarmal ambalajlama teknikleri kullanıyoruz.
  2. Ambalajlama işlemini işinin ustası personelimize yaptırıyor ve güven içerisinde taşıma için kontrollerini yaptırıyoruz.
  3. Ambalajlama işlemi için kullandığımız tüm malzemeler, dünya standartlarında ve son derece dayanıklı malzemelerdir.
  4. Ambalajlama işleminin ardından tüm ürünleri kalın ve oynamayacak derecede bir ip ile sabitliyoruz ve bu ipin kontrolünü de en iyi şekilde yapıyoruz.
  5. Hasarsız taşımacılık adına ambalajlama işlemlerinin ardından araç yerleşimine de özen gösteriyor ve olası zarar durumlarının tamamından kaçınıyoruz.

Evden eve nakliyat sektöründe her adımınızı emin bir şekilde atmanız ve müşteri odaklı olmanız gerekir. Doğanlar nakliyat olarak bu felsefenin bilincindeyiz ve tüm taşımacılık işlemlerimizde güven içerisinde en uygun ve bir o kadar da kaliteli hizmeti siz değerli okuyucularımıza sunuyoruz.

Güvenilir nakliyat hizmeti almak için sitemizin en üst kısmında yer alan telefon numaralarımızdan ya da Nakliye Talep Formu seçeneklerimizden yararlanarak en kısa süre içerisinde bizlere ulaşabilirsiniz.

Adana Doğanlar Evden Eve Nakliyat is Stephen Fry proof thanks to caching by WP Super Cache