0 (322) 232 91 81

Nakliyat sektörünün yeni gözdesi asansörlü taşımacılık hizmeti, çıktıktan kısa bir süre içerisinde firmamızın bünyesine dahil edilerek yıllardır bu anlamda Adana halkını en iyi hizmet ile buluşturmanın haklı gururunu yaşamaktayız. Asansörlü taşımacılık zaman, kuvvet, güvenilirlik ve hasarsızlık anlamında normal taşıma tekniklerine nazaran çok daha güvenilir ve hızlı çözümler sunduğundan dolayı bugün nakliyat sektöründe her firmanın benimsemesi gereken unsurlardan birisi olarak da dikkatleri üzerine çekiyor.

Doğanlar evden eve nakliyat, sektöründeki tüm teknolojik gelişmeleri en hızlı şekilde takip eden ve benimseyen şirketlerden birisi olduğundan dolayı asansörlü taşıma hizmetleri konusunda da en hızlı çözümleri üreterek profesyonel kullanıcı personeli ile bünyesinde yeni bir hizmet alanı oluşturmuştur. Asansörlü taşımacılık yaparken kullandığımız ekipmanın dünya standartlarında olması ve sürekli olarak bakım altında tutulması nedeni ile güvenlik ile alakalı olarak herhangi bir soru işareti olmaksızın bu anlamda sizlere mükemmele en yakın hizmeti sunma yolunda ilerliyoruz.

Asansörlü Taşımacılığın Avantajları

Teknoloji, hem insan hayatı hem de sektörel anlamda bizlere çok büyük kazanımlar vermiştir. Öyle ki asansörlü taşıma sistemleri de kurulum ve hızlı çalışma anlamında sektörümüzün uzun zamandır beklediği o kalıcı soluk oldu. Peki bir asansörün taşımacılık sektörünü bu kadar rahatlatması normal mi? Tabi ki normal ve bizler sizleri bu anlamda bilgilendirmek istiyoruz.

  1. Asansörlü taşıma sistemlerinde öncelikli olarak insan gücüne olan bağımlılık azalır ve personelimizin yorulma eşiği yükselir.
  2. Asansörlü taşıma işlemlerinde zaman anlamında çok ciddi bir tasarruf söz konusudur.
  3. Ambalajlaması güven içerisinde yapılan ürünleriniz evinizden en hızlı şekli ile indirilerek araca güven içerisinde yüklenebilir.
  4. İndirme ve bindirme safhalarında geçen süre hemen hemen %70 azalır ve ambalajlama sürecine çok daha fazla dikkat verilebilir.
  5. Ağırlıklarına bakmaksızın tüm eşyalar asansör ile indirilebilir, çıkarılabilir. Bu neden dolayısı ile bireysel taşımaya nazaran daha hızlı bir işleyiş söz konusu olur.

Personel taşımalarında her ne olursa olsun az da olsa eşyaların hasarlanması durumu olabilir. Bu durumun tehlike oranı asansörlü taşıma ile birlikte %75 daha da azalır ve güvenilir hale gelir.

Expertiz ile Eşya Güvenliği Sözleşmesi

Firmamız, bu sektörde yılların vermiş olduğu deneyimi siz değerli müşterilerine en iyi şekilde sunmak ve güven ortamını sağlayabilmek adına farklılıklar yaratmayı amaç edinmiştir. Bu farklılıklar, zaman içerisinde diğer firmalara nazaran bir adım daha önde olmamızın en büyük etkenlerinden birisi olarak da dikkat çekmiştir.

Taşıma görüşmesi sonrasında evinize ya da iş yerinize taşınacak eşyaları analiz ederek bir güvenlik raporu tutma yetkisine sahip Exper gönderilir. Bu inceleme sonrasında karşılıklı mütabakat ve güvenlik önemlerini onaylamak amacı ile sözleşme imzalanarak daha da güvenilir bir hizmet süreci başlamış olur.

Adana Doğanlar Evden Eve Nakliyat is Stephen Fry proof thanks to caching by WP Super Cache