0 (322) 232 91 81

Adana Evden Eve Nakliyat sektöründe önde gelen kurumsal firmalardandır. Şehir içi taşımacılıkta 5 kamyon ve 3 modüler asansör ile hizmet vermektedir. Şirketimiz profesyonel kadrosu ile Şehir içi Taşımacılıkta en iyi hizmeti güler yüzlü personeli ile hızlı ve hasarsız bir şekilde vermektedir.

Bu bilinçle evden eve nakliyat firmamızı kurduk, her gün kendimizi ve hizmetlerimizi iyileştirerek yolumuza devam ediyoruz. İşimizin en önemli kısmının iyi bir ekip kurmak olduğuna inanıyoruz. İyi bir ekibin her zorluğun üstesinden beraber gelebileceğini yıllar içinde gördük ve deneyimledik. Bu nedenle Henry Ford’un şu sözü bize hep yol göstermiştir.
“Bir araya gelmek başlangıçtır.
Bir arada kalmak ilerlemedir.
Birlikte çalışmak başarıdır.”

Şehir içi adana evden eve taşıma işlemlerinde önce ücretsiz olarak eksperimiz gelir keşif yapar. Keşiften sonra siz değerli müşterilerimize eşyalarınızı nasıl paketlediğimizi taşıma şartlarını en ince detayına kadar şeffaf bir şekilde anlatır ve daha sonra anlaşma sağlandığı takdirde bu anlaşmayı yazılı hale getirip karşılıklı sözleşme imzalanır. Sözleşmede belirtilen tarihte ve şartlarda taşıma gerçekleştirilir.
Sloganımız “söz verdiğimiz gibi” Sloganımızdaki rahat ve sıkıntısız bir şekilde taşınmak istiyorsanız Doğanlar Nakliyatı tercih etmeyi unutmayın…