0 (322) 232 91 81

Doğanlar Evden Eve Nakliyat, 15 yıldır sektörün sürekli yükselen değerlerinden birisi olarak Adana ve diğer tüm şehirlere güven içerisinde nakliye hizmeti sunan bir şirket konumundadır. Nakliyat sektörünün günden güne çok daha ön plana çıkmaya başlamış olduğu günümüzde  güven içerisinde, uygun fiyatlar ile en iyi hizmeti müşterilerimize sunabilmek için uzun bir süredir çalışıyor ve araç filomuzu daha geniş kapsamlı hale getiriyoruz. Sektörümüzün bizlere yüklediği sorumlulukların bilincinde olarak maksimum güvenlik, maksimum performans zihniyeti ile kısa süre içerisinde tüm taşımacılık işlemlerinizi gerçekleştiriyoruz.

Bu bilinçle Doğanlar Evden Eve Nakliyat firmamızı kurduk, her gün kendimizi ve hizmetlerimizi iyileştirerek yolumuza devam ediyoruz. İşimizin en önemli kısmının iyi bir ekip kurmak olduğuna inanıyoruz. İyi bir ekibin her zorluğun üstesinden beraber gelebileceğini yıllar içinde gördük ve deneyimledik. Bu nedenle Henry Ford’un şu sözü bize hep yol göstermiştir.
“Bir araya gelmek başlangıçtır.
Bir arada kalmak ilerlemedir.
Birlikte çalışmak başarıdır.”

Adana evden eve nakliyat firması olarak çıktığımız bu özen isteyen meşakkatli yolumuzda bizlere güvenen müşterilerimiz sayesinde artık şehirler arası taşımacılık yaparak her anlamda müşterilerimize güvenilir bir şekilde hizmet sunabilmeyi amaç edindik. Bizler ile çalışma fırsatı bulan müşterilerimize sunduğumuz hizmet kapsamımız şu şekilde;

 1. Adana Şehir İçi Evden Eve Nakliyat
 2. Şehirler Arası Evden Eve Nakliyat
 3. Asansörlü Taşımacılık
 4. Sigortalı Taşımacılık
 5. Fuar Taşımacılığı
 6. Ofis Taşımacılığı
 7. Depolama Hizmetleri

gibi seçeneklerimiz ile tüm eşyalarınızı hızlı, güven içerisinde ve maksimum ilgi ile taşıyor ve hizmetimizi noktalıyoruz. Esas amaç, her zaman için MÜŞTERİ MEMNUNİYETİ olmuştur ve bu sayede sektörümüzün en çok ön plana çıkan firmalarından birisi durumuna geldik.

Vizyonumuz

 • Adana ve şehirler arası nakliyat konusunda Türkiye’nin en uygun fiyatlı taşıma şirketi olmak.
 • Eşyaların dünya paketleme standartlarında güven içerisinde taşınması.
 • Taşıma işlemlerinde işinde deneyimli, modern paketleme yöntemlerini bilen ve güvenilir araç filosu ile çalışmak.
 • 15 yıllık güçlü, özenli ve güvenilir taşımacılık hizmeti ile %100 müşteri memnuniyeti odaklı çalışmalar yapmak.

Misyonumuz

 • Alanında Türkiye’nin en büyük ve en geniş araç filosuna sahip nakliyat şirketi olabilmek.
 • Türkiye’nin her yerinde şubeler açarak her şehir için özel taşımacılık hizmeti sunabilmek.

Adana Doğanlar Evden Eve Nakliyat is Stephen Fry proof thanks to caching by WP Super Cache