0 (322) 232 91 81

Türkiye’nin Her Noktasına Garantili Ambalajlı Sigortalı Asansörlü Şehirlerarası nakliyat,Adana evden eve nakliyat, Adana ev taşıma firmaları,Ev taşıma firmaları

Sizde yorum bırakmak için lütfen aşağıdaki formu kullanınız.

69 yorum yapılmış

 • Mehmet Karlı  25 Şubat 2015 at 10:25

  Doğanlar Nakliyat ile işyerimdeki bir arkadaşım sayesinde tanıştım. Memnun kaldığı için bana tavsiye etti ve iyi ki tavsiye etmiş. Adana’dan Antalya’ya evimin taşıma hizmetini üstendiler. Çok uygun fiyata ve çok profesyonel bir şekilde tüm taşınma işlerimi hallettiler sağolsunlar. Teşekkürler Doğanlar Nakliyat.

  Cevapla
 • Mehmet Ali Soylu  25 Şubat 2015 at 12:05

  adana da evimi taşıttım nakliyat firmasını çok aradım güvendiğim nakliyatçı bulamadım sağ olsun bir arkadaşım doğanlar nakliyatı tavsiye eti taşıtım çok memnun kaldım sizede tavsiye ederim

  Cevapla
 • elif çerçi  3 Mart 2015 at 11:40

  doğanlar nakliyata teşekkür ederim adana dan İstanbul’a evimi taşıdı çok memnun oldum.

  Cevapla
 • derya Dağdelen  11 Mart 2015 at 16:31

  adana doğanlar nakliyat ın profesyonel ekibinin yardımı ile sorunsuz bir şekilde evimi taşıdım. Ekip, çok hızlı, titiz, işini bilerek çalıştı. Tüm mutfak eşyalarını kağıda sarıp sandıklara yerleştirdi. Tüm mobilyaları ve beyaz eşyayı, balonlu naylon ile güzelce sarıp taşıdı. Mobilya kurulumlarını eksiksiz bir şekilde yaptılar. Gardolabın kayar kapısını sorunsuz çalışacak şekilde ayarladılar. Montaj işçiliğinden çok memnun kaldım. Tüm beyaz eşyayı kurup, çalışır hale getirdiler.

  Cevapla
  • mehmet can  11 Mart 2015 at 16:34

   biz teşekkür ederiz,derya hanım, hayırlı olsun güle güle oturun

   Cevapla
 • çetin akbaş  12 Mart 2015 at 09:26

  2008 yılında İstanbul dan adana’ya geldik. bu tarihten beri adana içinde 6 defa taşındık. her seferinde bir başka taşıma şirketiyle taşındım. her taşınma öncesi bir çok firmayla bağlantı kurup, şirket temsilcileriyle birebir görüşme yaptım. ilk 5 taşınmam her biri diğerinden beter . ama hiç biri satış öncesi vermiş oldukları sözü tam anlamıyla yerine getirmedi. bu altıncı taşınmam ve her şeyiyle harika bir servis aldık. Ekip çok tecrübeliydi. Her ince ayrıntıya itina gösterdiler. hepsi çok kibardı. 10 numara-5 yıldız

  Cevapla
 • hasan bekler  13 Mart 2015 at 16:55

  bugün doğanlar nakliyat tarafında evim taşındı çok memnun oldun bey efendi elemanları var 4 kişiydiler hepsine teşekkür ediyorum ellerine sağlık.

  Cevapla
 • meral delta  17 Mart 2015 at 11:05

  doğanlar evden eve firma yetkilileri ve çalışkan dürüst elemanlarına hizmetinden dolayın teşekkür ederim.meral delta

  Cevapla
 • erdi dağdelen  1 Nisan 2015 at 11:02

  ben erdi Dağdelen,evimi doğanlar nakliyata taşıttım çok memnun oldun adana da evini taşıtacak vatandaşlara da tavsiye ederim çok temiz taşıma yapıyorlar.

  Cevapla
 • ahmet kabalı  1 Nisan 2015 at 13:47

  ben memuriyetim den dolayı çok taşındım şehirler arası ama inanın bu kadar titiz hızlı ve sağlam çalışan nakliyat firması görmedin doğanlar nakliyatın şirket yetkililerin ve elemanlarına teşekkür ederim

  Cevapla
 • bahtiyar kara  4 Nisan 2015 at 10:07

  evim adana dan İstanbul’a doğanlar nakliyat taşıdı çok memnun oldum ellerine sağlık.

  Cevapla
 • sedat DEMİR  6 Nisan 2015 at 10:24

  pazar günü evimi doğanlar nakliyata taşıttım şimdiye kadar çok ev taşıttım hiç bu kadar memnun kalmadım doğanlar evden eve nakliyat firmasına teşekkür ederim.

  Cevapla
 • doganlar  6 Nisan 2015 at 10:34

  ben doğanlar nakliyat,ailesi adanı tüm müşterilerimize teşekkür eder,taşınmış olduğunuz evinizde güle güle oturmaya dileriz.

  Cevapla
 • eylem şahin  7 Nisan 2015 at 13:49

  ben dün eyin evimi adan dan Malatya’ya, doğanlar nakliyat firmasına taşıttım çok memnun oldun firma çalışanlarıma ve sahiplerine teşekkür ederim.

  Cevapla
 • kamil şen  8 Nisan 2015 at 14:41

  ben kamil ŞEN evimi adana dan bursaya doğanlar taşıma firması na taşıttım çokkkk memnun oldum
  özellikle çalışanlara teşekkür ederim

  Cevapla
 • derya fidan  14 Nisan 2015 at 16:01

  Doğanlar nakliyat evimi adana dan Ankara’ya taşıdı elemanlarına çok teşekkür ederiz.

  Cevapla
 • kamile tezcan  16 Nisan 2015 at 18:19

  ben kamile Tezcan ben evimi Adana dan Bursa’ya Doğanlara taşıttım şimdiye kadar işimden dolayı çok taşındım ama hiç bu kadar memnun olmadım 2 günlük taşıma hem Adana da hemde Bursa da çok keyifli geçti güler yüzlü elemanlar saygılı çok memnun oldum teşekkür edErim.

  Cevapla
 • Cenk Sönmez  27 Nisan 2015 at 16:32

  Herkese merhaba,
  Cep telefonumla internete girdim ve nakliye şirketlerini aramaya başladım. Bir çok firma ADANA BALIKESİR hattına yüksek fiyat verdi hatta bir çoğu fiyat verse bile ilginemedi. Tesadüfen aradığım fakat tam ararken kapanan DOĞANLAR NAKLİYAT’ın Genel Müdürü MEHMET CAN AKTAŞ beni geri aradı. “Gelip göreyim ve ona göre bir fiyat vereyim dedi” Sağ olsun 10 dakika içinde geldi eşyaları gördü ve bize çok uygun bir fiyat verdi. Hiç tereddüt etmedim ve gidip nakliye sözleşmesini imzaladım. Dedikleri gün hatta bir gün önce gelip eşyalarımı aldılar hiç bir hasar vermeden güzelce taşıdılar ve tam 2 gün sonra güler yüzlü bir hizmetle yeni evimize hasarsız bıraktılar. Ayrıca genel müdür aradı ve aynen şunu söyledi “hasar varsa bana acilen bildirin” işte bu cümleyi duymak taşınma sırasında en önemli şey. Genel müdür Mehmet Can Aktaş olmak üzere bu nakliye sırasında emeği geçen herkese sonsuz teşekkür ederim. Unutmayın bu bir hizmettir ve bu hizmeti yapan insanlara düzgün ve anlayışlı davranalım… Onlar eşyalarınızı taşıyan hamallar değiller tam aksine bizlere kaliteli hizmet vermek zorunda olan emekçilerdir. Sevgilerimle

  Cevapla
 • abdullah demir  4 Mayıs 2015 at 10:33

  ben bir arkadaşımın aracılığıyla adana dan İstanbul’a evimi adana doğanlar nakliyata taşıttım çok ev taşıttım ama ilk defa bu kadar saygılı temiz taşıyan elemanlara denk geldim çok memnun oldum.

  Cevapla
 • hasan zeybek  6 Mayıs 2015 at 09:03

  slm memurluğum gereği çok taşındım bu benim dokuzuncu taşımamdır ama hiç bu kadar memnun olmamıştım çok titiz hızlı ve seri evimi taşıdılar hepsine teşekkür ederim tüm dostlarıma tefsiye ederim.

  Cevapla
 • Özgür  6 Mayıs 2015 at 12:08

  son derece titiz birisi olarak söylemem gereken tek şey, ülkedeki en iyi taşıma firması; hızlı güvenli son derece temiz ve dikkatliler. son model araçlarıyla ve ekipmanlarıyla. Teşekkür Ederim Mehmet Bey

  Cevapla
 • kadir taşkaya  7 Mayıs 2015 at 20:10

  Evimi doğanlar nakliyat firmasına taşıtmak için anlaştım. Taşıyacağım gün geldiğinde sabah erken zamanda geldiler. Dedikleri zamanda büyük bir özen ile ambalajlamasını yaptılar. Asansör kurdular, titizlikle aşağıya indirdiler ve yeni evime de eşyalarımı çıkardılar. Tam istediğim gibi eşyalarıma zarar vermeden yerleştirdiler. Allah razı olsun tüm çalışanlardan, bir daha işim olursa başka bir kargo şirketi aramam artık. Eşime dostuma tavsiye edeceğim. Tüm çalışanların ellerine sağlık teşekkür ederim. Hayırlı işler.

  Cevapla
 • sevda çilekçi  8 Mayıs 2015 at 11:36

  10 numara hizmet çok memnun oldum elinize sağlık.

  sevda çilekçi

  Cevapla
 • ahmet kartal  14 Mayıs 2015 at 11:05

  Mehmet Can bey taşıma işlemi için teklif istememden 10 dakika sonra arayıp oldukça kibar ve kaliteli bir şekilde taşıma işlemine talip olduklarını belirtmiştir.
  Ayrıca, bu telefon trafiği taşıma işleminin bittiği günün ertesi gününe kadar sürmüş olup verdikleri hizmetin kalitesini kendi içlerinde değerlendirildiğinin bir göstergesidir.
  Aile şirketi, olan bu şirket bundan sonraki kısa ya da uzun mesafeli bütün taşıma işlemlerimde bizzat kendim tarafından önerilecektir.

  Cevapla
 • polat evliyaoğlu  14 Mayıs 2015 at 12:32

  doğanlar nakliyat sahipleri ve elemanlarına çok teşekkür ederim benim evimi Adanadan Antalyaya bedava taşımadılar ama bedava gibi oldu çok memnun kaldım sağolsunlar

  Cevapla
 • ekrem demir  16 Mayıs 2015 at 13:06

  kıymetli doğanlar nakliyatın yorum okuyucuları ben evimi ADANA dan GAZİANTEP arası taşıttım kesinlikle tefsiye ederim çok güzel titiz ve oldukça hızlı taşıdılar çok memnun oldum

  Cevapla
 • irem emekli  18 Mayıs 2015 at 18:38

  bugün adana da şehir içi evimi taşıttım bu benim aynı firmaya dördüncü taşımam her defasında bir birinden daha iyi performans gösterdiler doğanlar nakliyat yönetin korulu başkanı Mehmet beye ve elemanlarına çok teşekkür ederim .

  Cevapla
 • hasan yalçın  18 Mayıs 2015 at 19:31

  pazar günü ben evimi bir arakadaşımın aracılığıyla doğanlar ev taşıma firmasına taşıttım gayet memnun oldun sağolsunlar

  Cevapla
 • mehmet kızmaz  19 Mayıs 2015 at 17:07

  ben Mehmet kızmaz 15 mayısta evimi adana dan istanbula doğanlar nakliyat firmasına taşıttım başta çok endişe ettim ama bir bankacı arkadaşıma bana sordu kime ev taşıtacan doğanlar nakliyat değilnce tamam bende onlara taşıtım çok memnun kaldım iyi dedim gerçekten taşıma günü sabah saat 7 de geldiler işe başlamasıyla tamam dedim bu kişiler işin ehlidir ve taşıdılar aynı ekip istanbula geldiler her şeyi yerli yerine kurdular çok memnun oldun

  Cevapla
 • galip turan  20 Mayıs 2015 at 18:11

  ellerinize sağlık çok memnun oldum Mehmet bey,ve elemanlarına çok teşekkür ederim.

  Cevapla
 • esra kızılkaya  25 Mayıs 2015 at 11:44

  Evimi doğanlar nakliyat firmasına taşıttım. Taşınma sabahı öngördükleri saatte geldiler. Büyük bir özen ile ambalajlamasını yaptılar. Asansör kurdular, 2 saat içerisinde titizlikle aşağıya indirdiler. Ben evimi Adana’dan İstanbul’a taşıttım. Adana’da asansör kurarak taşımada sıkıntı yok. Ancak İstanbul’da asansör kurmak sıkıntı olmasına ve merdivenlerin dar olmasına rağmen eşyalarımıza zarar vermeden ve en önemlisi yorulmalarına rağmen güler yüzlü hizmetten ödün vermeden çalıştılar. Tüm çalışanlardan Allah razı olsun. Tanıdığım ve buradan firmayı takip eden herkese Doğanlar nakliyatı tavsiye ederim. Öncelikle Mehmet Bey’e ve tüm çalışanlara taşınma esnasında aileden biri gibi hissettirdikleri için çok teşekkür ederim. Hayırlı işler dilerim.

  Cevapla
 • haldun halhalı  30 Mayıs 2015 at 17:24

  ben evimi Gaziantep den adana’ya doğanlar nakliyat şirketine taşıttım çok memnun oldum size de tefsiye ederim.

  Cevapla
 • derviş dertli  6 Haziran 2015 at 17:58

  adana şehir içi evimi doğanlar taşıma firmasına taşıttım öngörülen saatte geldiler ve hızlı titiz bir şekilde taşıdılar çok memnun oldum.

  Cevapla
 • ceren demiröz  8 Haziran 2015 at 14:37

  ben ceren demiröz ben evimi adanadan istanbula taşıttım doğanlar nakliyatın elemanları gerçekten bu işim ehli çok memnun oldum

  Cevapla
 • emre gelmez  12 Haziran 2015 at 17:09

  adana doğanlar taşımacılık firmasına çok teşekkür ederim ben evimi adana dan istanbula onlara taşıttım bu benim beşinci taşımam her defasında mutlaka bir aksilik olurdu benim anlaştığın nakliyat firması yerine başkası gelir zamanın da gelmez buna benzer sıkıntılar yaşıyordum ama doğanlar da çok memnun kaldım

  Cevapla
 • seher taş  17 Haziran 2015 at 14:47

  hizmetinizden dolayı çok teşekkür ederim

  Cevapla
 • hakan derman  3 Temmuz 2015 at 11:03

  ben hakan derman,evimi adanadan istanbula doğanlar nakliyata taşıttım çok memnun oldun allah razı olsun

  Cevapla
 • demet kalkan  6 Ağustos 2015 at 07:49

  doğanlar nakliyata çok teşekkürler

  Cevapla
 • hakkı hakyemez  11 Ağustos 2015 at 15:46

  adanadan edirneye ev taşıttım doğanlar nakliyat firmasına çok memnun oldum herkese tavsiye ederim

  Cevapla
 • nuran mancar  21 Ağustos 2015 at 12:12

  bursa adana arası doğanlar nakliyata ev taşıttım
  gerek zaman ayarlanması gerekse elemanları ilgisi çok güzeldi teşekkür ediyorum

  Cevapla
 • hamza karslı  24 Ağustos 2015 at 12:57

  memuriyetimden dolayı çok ev taşıttım ama bu-kadar alakalı nakliyat firması görmedim çok memnun oldum

  Cevapla
 • mehmet sert  24 Ağustos 2015 at 18:49

  firma eğitimli ve tecrübeli personellere sahip, modern araçlarla sigortalı taşımacılık yapıyorlar, özel taşıma malzemesi kullanıyorlar, profesyonel olarak taşıma yapıyorlar. herkese tavsiye ederim

  Cevapla
 • ukan daplar  29 Eylül 2015 at 16:04

  ne iyi nede kötü ama memnunum elemanlardan

  Cevapla
 • cemal kandı  21 Ekim 2015 at 11:46

  adana bodrum arası ev taşıttım çok memnun oldum doğanlar nakliyata çok teşekkürler

  Cevapla
 • sami kartal  22 Ekim 2015 at 15:02

  ben Sami kartal evimi doğanlara taşıttım firma sahibi çok ilgili değil ama elemanları süper

  Cevapla
 • sait kaya  26 Ekim 2015 at 14:09

  Mehmet bey ve ekibine teşekkür ederim

  Cevapla
 • kazım kanatlı  29 Ekim 2015 at 12:56

  istanbuldan adanaya taşındım memuriyetimden dolayı çok taşınıyorum ama en güzel zamanında ve iyi anlayış içinde en güzel taşımam oldu

  Cevapla
 • kadri melek  2 Kasım 2015 at 11:12

  adana mersin arası doğanlar nakliyata ev taşıttım işçiler çok iyi ama ne yazıkkı bir talihsizlik yaşadı yolda araç buzuldu çok geç kaldık ama elemanlar çok gayretliydiler

  Cevapla
 • lütfiye çecgeldi  6 Kasım 2015 at 11:46

  şırnaktan mersine ev taşıtım çok güzel taşıdılar artık bir nakliyat firmam var diyebilirim herkese tavsiye edebilirim

  Cevapla
 • fatma baydemir  9 Kasım 2015 at 12:42

  doğanlar nakliyata ev taşıttım çok memnun kaldım kendilerine teşekkür ediyorum

  Cevapla
 • mert doymaz  26 Kasım 2015 at 11:31

  doğanlar nakliyatta teşekkür ediyorum

  Cevapla
 • ali kemal aslan  16 Mart 2016 at 11:30

  adana izmir arası evimi adana doğanlar nakliyata taşıttım gayet memnunum

  Cevapla
 • fadıl kalmaz  8 Nisan 2016 at 14:09

  memuryetimden dolayı çok ev taşıttım ama bu kadar iyi insanlarla ilk defa karşılaştım çok teşekkür ederim

  Cevapla
 • Yazıcılar Nakliyat  8 Mayıs 2018 at 02:18

  sedat DEMİR 6 Nisan 2015 at 10:24
  pazar günü evimi doğanlar nakliyata taşıttım şimdiye kadar çok ev taşıttım hiç bu kadar memnun kalmadım doğanlar evden eve nakliyat firmasına teşekkür ederim.

  Cevapla
 • Sinem Aydın  23 Mayıs 2018 at 15:46

  Doğanlar Nakliyata teşekkür ederim.
  İyi çalışmalar

  Cevapla
 • Belemir Palamut  1 Haziran 2018 at 11:55

  Adana dan Datça ya evimi çok güzel taşıdılar herşey istediğimiz gibi teşekkür ederiz..

  Cevapla
 • Canan Aydemir  18 Haziran 2018 at 13:08

  Doğanlar Nakliyat a hizmetlerinden dolayı teşekkür ederim.Elemanları çok düzgün efendi insanlar ayrıca patronları Sinan Bey de diksiyonu güzel ekpertiz yapması da en büyük avantajları çok güvenilir bir firma tavsiye ederim

  Cevapla
 • Ahmet Akgül  18 Haziran 2018 at 13:11

  Evimi İstanbul a taşıdılar çok memnun kaldım istediğimiz zaman da istediğimiz gibiydi herşey ellerine sağlık

  Cevapla
 • Aydın Turan  22 Haziran 2018 at 10:37

  Doğanlar Nakliyat a teşekkür ederim herşey istediğimiz gibiydi.

  Cevapla
 • Fatih Aylı  7 Ağustos 2018 at 16:43

  Doğanlar nakliyat a kaliteli hizmetlerinden dolayı teşekkür ederim..

  Cevapla
 • Güney Yıldız  7 Ağustos 2018 at 16:45

  Adana da daha iyisi yok herkese tavsiye ederim..

  Cevapla
 • Hüseyin Deniz  13 Ağustos 2018 at 16:48

  Kaliteli bir firma ilk kez taşındım gayet iyiydi.

  Cevapla
 • Çağlar Büyükbaş  13 Ağustos 2018 at 16:52

  memur olduğumdan dolayı çok kez evimi taşıttırdım ama en iyi hizmeti veren doğanlar nakliyattı teşekkürler.

  Cevapla
 • Mahmut Yaylacı  3 Eylül 2018 at 12:17

  çok iyi bir firma gerçekten herkese tavsiye ederim.

  Cevapla
 • Mehmet Yosunkaya  4 Eylül 2018 at 14:54

  Çok kaliteli taşımacılık firması teşekkürler.

  Cevapla
 • Ayfer Beydemir  15 Ekim 2018 at 12:19

  Çok iyi firma gerçekten söz verdikleri saatte geldiler elemanlar çok titiz çalıştı herkese tavsiye ederim.

  Cevapla
 • Zehra Uçar  15 Ekim 2018 at 12:21

  Ambalajlama sistemini çok beğendim herkese tavsiye ederim

  Cevapla
 • Sinem Akdeniz  5 Kasım 2018 at 14:59

  Bir arkadaşımdan tavsiye aldım Doğanlar çok iyi demişti bende o yüzden tercih ettim çokda memnun kaldık Sinan bey ve çalışanları çok efendi güleryüzlü insalardı teşekkür ederim bütün çevreme tavsiye edeceğim..

  Sinem Akdeniz

  Cevapla
 • Hülya KAYA  10 Kasım 2018 at 13:22

  SMM Ofisimizi taşıdılar çok memnun kaldık taşınanlara muhakkak önereceğimiz bir firma.
  teşekkürler…

  Cevapla

Yorumlarınızı belirtin

Lütfen adınızı yazınız. Lütfen geçerli bir mail adresi belirtin. Lütfen mesajınızı yazınız.

Yorum onaylama sistemi etkin; yorumunuzun yayınlanması biraz zaman alabilir.

Adana Doğanlar Evden Eve Nakliyat is Stephen Fry proof thanks to caching by WP Super Cache