0 (322) 232 91 81

Adana Şehirler Arası Taşımacılık hizmetlerimiz sayesinde insanların kafasındaki nakliyat ile alakalı doğabilecek tüm soru işaretlerinin önüne geçiyor ve bu anlamda güvenilir hizmet almanın ayrıcalığını herkesin yaşamasını sağlıyoruz. Türkiye’de nakliyat sektörü her geçen gün açılan yeni firmaların da dahil olması ile birlikte gelişmişlik anlamında dünya standartlarına erişmeye devam ediyor.

Adana şehrinden başka şehirlere taşımacılık işlemlerinizin tamamını özen, güven ve memnuniyet anlayışları çerçevesinde en kısa süre zarfında tamamlıyoruz. Siz değerli müşterilerimizin memnuniyeti ile mutlu oluyor, önerileri ile çok daha geniş bir kitleye hitap edebilme olanağına sahip oluyoruz. Peki sizlere taşımacılık hizmeti sunacak bir firmanın şehirler arası hizmetlerde ne gibi bir anlayış içerisinde olması gerektiği hakkında bir fikriniz var mı?

1-) %100 Müşteri Memnuniyeti Esastır

Taşımacılık hizmeti veren bir firma, her ne olursa olsun müşteri memnuniyeti odaklı çalışmalıdır ve Doğanlar Nakliyat olarak bunu benimsemiş durumdayız. Tüm nakliye çalışmalarımızda maksimum güven, maksimum emniyet ve iş tesliminde maksimum müşteri memnuniyeti zihniyeti en büyük avantajlarımızdan birisidir.

2-) Fiyat Anlamında Piyasa Standartlarına En Uygun Seçenekler

Firma olarak 15 yıldır sunduğumuz hizmetimiz ile birlikte bu sektörün en eskilerinden birisi olmanın verdiği tecrübe ile de fiyat politikalarına aykırı olan tüm seçeneklerden kaçınarak müşterilerimize hizmet kalitemiz orantısında muazzam uygun fiyatlar sunuyor ve faydalanmalarını sağlıyoruz.

3-) Konusunda Profesyonel Personel

Evden eve nakliyat sektörü kesinlikle hataya imkan tanımayan bir sektördür. Bunun bilincinde bir firma olarak sizlere yıllardır bu sektör içerisinde hizmet vermiş ve tüm paketleme, taşıma tekniklerini en iyi bilen personelimiz ile hizmet sunuyoruz. Bu hizmetimiz akabinde eşyalarınıza herhangi bir zarar gelmeyeceğini de garanti ediyoruz.

4-) Bakımlı, Emniyetli ve Yeni Nesil Araç Filosu

Taşıma sektöründe bizleri yarı yolda bırakmayacak, bakımlı, güvenli ve şoförlerinin de deneyimli olduğu yeni nesil araç filomuz ile nakliye işlemlerinizi gerçekleştiriyoruz. Tüm çalışmalarımızda araç güvenliğimize maksimum hassasiyet gösteriyoruz. Aracımız ne kadar güvende ise eşyalarınız da o kadar güvende olacaktır. Aynı zamanda tüm araçlarımızın taşımacılığa özel Taşıt Kartı mevcuttur.

5-) Zamanında, Güvenilir ve Sorunsuz Teslimat

Acele iş her zaman mutsuz bir son ile bitme riski olan iştir. Bu neden dolayısı ile güvenli sürat mantığı ile güvenilir bir şekilde eşyalarınızı taşıyor ve kısa zaman içerisinde yükleme, taşıma ve indirme işlemlerini tamamlıyoruz. Nakliye işlemlerimiz sonrasında sizleri memnun etmenin ciddi mutluluğu ile gelecek dönemlere daha iyi bir hizmet kalitesi sunma amacı içerisinde oluyoruz.

6-) K3 Yetki Belgesine Sahip Hizmet

Büyüme safhasında her anlamda güvenlik önlemlerini almayı hedefleyen ve firmalara sektörüne özel belli koşullar sunan devletimiz, nakliyat sektörü için de K3 Yetki Belgesi adı altında bir belge alma zorunluluğu getirmiştir. Firmamız, her yıl düzenli olarak vergilerini ödeyen ve gerekli istihap haddine ulaştığından dolayı araç filosundaki tüm detayların da tamamlanması ile birlikte K3 Yetki Belgesi’ni sorunsuz bir şekilde elde etmiştir.

7-) Faturalı Hizmet

Nakliye firmalarından hizmet aldığınız takdirde birçoğu sizlere fatura ile alakalı olarak bahaneler üretir. Firmamız, aldığınız hizmet akabinde sizlere en hızlı şekilde faturalama işlemini yapıyor ve altına kaşesini basarak ödeme tahsili sonunda faturasını sizlere sunuyor.

Adana Doğanlar Evden Eve Nakliyat is Stephen Fry proof thanks to caching by WP Super Cache